بیمه پاسارگاد
نمایندگی فردین خدابخشی ( کد2410 )
تلفن: 33632007-021

درباره بیمه نشان

نمایندگی خدابخشی کد 2410 ( بیمه نشان ) بیش از یک دهه پیش فعالیت خود را به صورت نمایندگی جنرال بیمه پاسارگاد آغاز نمود. گروه بیمه نشان در اسفند 1399 در زمینه فروش آنلاین انواع بیمه نامه پاسارگاد شروع به کار کرد. گروه بیمه نشان یک تیم حرفه ای، منظم و با دانش کامل بیمه ای و مسلط به مجموعه قوانین بیمه می باشد. صداقت در مشاوره، پاسخگویی در زمان خسارت، پیگیری پس از وقوع خسارت، ادب و متانت در برابر مشتری، اساس کار ماست. ما مجموعه قوانین و مسائل بیمه ای را به خوبی می شناسیم. می توانیم مشاوری صادق در زمان صدور بیمه نامه و پشتیبانی مطمئن و پیگیر در روز خسارت برای شما باشیم.

درباره بیمه پاسارگارد

بیمه پاسارگاد در سال 1385 پا به عرصه صنعت بیمه در کشور گذاشت. رشد سریع و پرشتاب بیمه پاسارگاد به گونه ای بوده است که اکنون بیمه پاسارگاد به عنوان یکی از برندهای بزرگ صنعت بیمه در کشور محسوب می شود.

خدمات ما

  • مشاوره تخصصی، دقیق و رایگان در مورد انواع بیمه نامه
  • صدور آنلاین انواع بیمه نامه پاسارگاد
  • صدور آنلاین الحاقیه برای انواع بیمه نامه
  • مشاوره در زمان خسارت
  • پیگیری خسارت تا وصول غرامت
  • یادآوری و تمدید آنلاین انواع بیمه نامه

فروشندگی بیمه

بیمه نشان به همکاری با کسانی که علاقه به کار فروشندگی بیمه در سراسر کشور دارند، اعلام آمادگی مینماید. بیمه نشان آموزشهای کامل را درباره کلیه بیمه نامه ها رایگان ارائه می دهد.

بیمه نشان هیچگاه با مشتریان شما تماس نخواهد گرفت و مشتریان همواره متعلق به شما خواهند بود و بیمه نشان صرفا کار صدور بیمه نامه را انجام می دهد.

در زمان فروش بیمه نامه و مشاوره به فروشندگان بیمه نشان همواره کنار شما خواهد بود.

در فروشندگی بیمه هیچگاه نیاز به حضور فیزیکی شما در دفتر بیمه نشان نخواهد بود و همه کارها غیر حضوری انجام می شود.

ورود به پنل بازاریابی